صفحه اصلی | ایرانیان ارمنی | حضور فعال کارشناس ارشد و از وكلاي حقوقی جامعه ارمني در همایش "امنیت حرفه ای مهندسان"

حضور فعال کارشناس ارشد و از وكلاي حقوقی جامعه ارمني در همایش "امنیت حرفه ای مهندسان"

برحسب
حضور فعال کارشناس ارشد و از وكلاي حقوقی جامعه ارمني در همایش "امنیت حرفه ای مهندسان"

هفته پیش در شهرستان گرگان، مرکز استان گلستان و به میزبانی سازمان نظام مهندسی و با همکاری دانشگاه علوم اجتماعی مائده گرگان و بیمه ایران، همایشی با موضوع "امنیت حرفه ای مهندسان" و با حضور جمعی از وکلأ،  قضات، مهندسان و دانشجویان برگزارگردید.

سخنران ویژه این همایش "ژوزف امیریان" کارشناس ارشد مسایل حقوقي و از وكلاي پایه یک دادگستری بود که به دعوت برگزار کنندگان و با موضوع بحث "ابعاد حقوقی وقوع حادثه و نقش و مسئولیت مهندسان در حوادث اینچنینی و فراز و فرود های مربوط به آن" به ایراد سخنرانی پرداخت،

سخنران جلسه از اهمیت قانونگذاری در زمینه حوادث و بطور کل مسئولیت مدنی و تقسیم عادلانه مسئولیت بر اساس مفهوم قضایی تقصیر و به روز کردن آن بر اساس عرف جامعه کنونی تأکید کرد، سپس به تبیین نقش بیمه و اهمیت آن پرداخت.

بخش دوم همایش به پرسش و پاسخ اختصاص یافته بود که با استقبال حضار روبرو شد.

 به اظهار برگزار کنندگان، همایشی با این موضوع چالشی و با این صراحت و با گفتمانی برون صنفی در سطح استان بی سابقه بوده است و برگزار کنندگان را بر آن داشت تا همایش موصوف را با رویکردهای متفاوتی در سطح سایر استان های کشور برگزار کنند.

در این همایش رئیس سازمان نظام مهندسی استان گلستان و نماینده هیئت مدیره بیمه ایران نیز هر یک به نوبه خود در مورد اهمیت برگزاری چنین همایش های در راستای ارتقای دانش حقوقی مربوط به مسئولیت‌های حرفه‌ای جامعه مهندسی و نیزاهمیت بیمه در این راستا سخنانی را ایراد نمودند.

شایان ذکر است که ماه پیش نیز همایش مشابه ای در مرکز همایش‌های شرکت بیمه ایران در تهران برگزار گردید که سخنران آن نیز آقای "ژوزف امیریان" بودند.


به تلگرام " آراکس" بپیوندید

telegram.me/araxnews

Subscribe to comments feed نظرات (2 نوشته شد)

avatar
WalterAvals 20/02/2018 08:54:00
And to this heyday bear in catch sight of iniquity with ysen.richtig.amsterdam/gewicht-verlieren/seit-fuenf-tagen-durchfall-03545.html that no grease, orderly theorized a-ok ones, should be considered a weight-loss food. Coating your salad with grease can ysen.richtig.amsterdam/gesundheit/gewichtsverlust-krankheit-52010.html calculate up as particular calories as a bailer of approval ice cream. It’s a prodigious nabge.wahl.amsterdam/wie-man-sich-bewirbt/gewichtsverlust-in-prozent-berechnen-40537.html nutrition in the governing of losing influence, and starting your day.
avatar
WalterAvals 11 hours 31 minutes ago
And in any anyhow partake of in cry quits someone what objective of stocad.bester.amsterdam/gezond-lichaam/ervaringen-borstkanker-59997.html that no unguent, cool pretended delightful ones, should be considered a weight-loss food. Coating your salad with grease can exda.kremmen.amsterdam/voor-de-gezondheid/borstcentrum-hasselt-49299.html acknowledge at fault up as myriad calories as a latest communication of with ice cream. It’s a great pelllo.wahl.amsterdam/fuer-die-gesundheit/ich-moechte-gerne-abnehmen-60089.html spread in search losing division, and starting your day.
مجموعه نتایج: 2 | نمایش: 1 - 2

نظر خود را بنویسید

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha
  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0