صفحه اصلی | ايران | بازدید وزیر امور خارجه سوئیس از آثار تاریخی اصفهان

بازدید وزیر امور خارجه سوئیس از آثار تاریخی اصفهان

برحسب
بازدید وزیر امور خارجه سوئیس از آثار تاریخی اصفهان

بازدید از کلیسای وانک و دیدار با اسقف سیپان کچجیان، پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران از دیگر برنامه‌های سفر وزیرامور خارجه سوئیس به اصفهان بود

اصفهان – وزیر امور خارجه سوئیس برای بازدید از آثار تاریخی اصفهان و دیدار با اساتید دانشگاه صنعتی و استاندار اصفهان به این شهر سفر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ایگنازیو کاسیس، وزیر امور خارجه سوئیس بامداد دیروز (شنبه 15 شهریور ماه) وارد ایران شد. او در نخستین برنامه سفر خود به ایران سفر یک روزه به اصفهان را در دستور کار قرار داد.

بازدید از آثار تاریخی اصفهان از جمله میدان نقش جهان، دیگر جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی از برنامه‌های سفر کاسیس و هیئت همراهش به اصفهان بود.

همچنین وزیر امور خارجه سوئیس در این سفر با اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در محل هتل عباسی دیدار و گفت‌وگو کرد، تعاملات علمی، فرهنگی و فناوری محور گفت‌وگوهای کاسیس با اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان بود.

بازدید از کلیسای وانک و دیدار با اسقف سیپان کچجیان، پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران از دیگر برنامه‌های سفر وزیرامور خارجه سوئیس به اصفهان بود.

 

دیدار با عباس رضایی، استاندار اصفهان آخرین برنامه وزیر امور خارجه سوئیس و هیئت همراهش به اصفهان بود، کاسیس بعد از اصفهان برای حضور در برنامه‌های رسمی به تهران سفر خواهد کرد که مهم‌ترین برنامه وی جلسه یکصدمین سالگرد آغاز روابط دو کشور است.


 

telegram.me/araxnews     


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0