صفحه اصلی | جمهوری آذربايجان | توسل به اقدامات افراطی طی برگزاری مسابقه نهایی لیگ اروپا در باکو

توسل به اقدامات افراطی طی برگزاری مسابقه نهایی لیگ اروپا در باکو

برحسب
توسل به اقدامات افراطی طی برگزاری مسابقه نهایی لیگ اروپا در باکو

در روز 29 می/ 7 خرداد ماه، همزمان با برگزاری مسابقه نهایی لیگ فوتبال اروپا مابین دو تیم انگلیسی "آرسنال" و "چلسی" در باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، برگزارکنندگان این دیدار مجبور شده‌اند دست به اقداماتی افراطی بزنند.

مشکلات بسیاری باعث شده بود که تعداد زیادی از صندلی‌های استادیوم خالی بماند. به همین دلیل نیز مسئولین جمهوری آذربایجان به فکر چاره افتاده و نیم ساعت پس از آغاز بازی درهای استادیوم را گشوده و به هواداران اجازه داده بودند بدون اخذ بلیط وارد استادیوم شوند تا صندلی های خالی را پر کنند.

به گفته تماشاگران حاضر در ورزشگاه، دقایقی پس از ورود هواداران جدید به استادیوم بین ایشان پرچم‌های آرسنال پخش شد. کارشناسان امر معتقدند مسئولین جمهوری آذربایجان با توسل به این شیوه خواسته‌اند نشان دهند که عدم حضور "هنریک مخیتاریان"، بازیکن ارمنی ‌الاصل آرسنال در این بازی و و حواشی آن موجب کاهش حضور هواداران این تیم در باکو نشده است.

 

یادآور می‌گردد، جمهوری آذربایجان نتوانسته بود امنیت سفر مخیتاریان به باکو را تضمین نمایند و این امر باعث عدم حضور این بازیکن کلیدی آرسنال در این مسابقه و متعاقب آن سرازیر شدن سیل انتقادات به سوی باکو شد.


telegram.me/araxnews

  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0