صفحه اصلی | جمهوری آذربايجان | هشدار تند رئیس جمهور آذربایجان به ارمنستان

هشدار تند رئیس جمهور آذربایجان به ارمنستان

برحسب
هشدار تند رئیس جمهور آذربایجان به ارمنستان

▪ ️علی‌‌اف شکست تلخ ارتش جمهوری آذریایجان از نیروهای ارمنستان را درسی برای ارمنی‌ها خواند؟!!

به گزارش خبرگزاری فارس؛ "الهام علی‌اف"، رئیس جمهوری آذربایجان با هشدار به ارمنستان گفته است، نیروهای مسلح این کشور آماده دفاع هستند.

رئیس جمهور آذربایجان روز یکشنبه به ارمنستان هشدار داد و گفت، ادامه مسیر کنونی پیامدهای جدی در برخواهد داشت.

فارس به نقل از خبرگزاری "آذر تاج" می نویسد: "الهام علی‌اف" رئیس جمهور آذربایجان در گفت‌گو با شبکه تلویزیونی دولتی این کشور گفت: "ارمنستان یک کشور متجاوز است. نفرت آنها از آذربایجان و آذربایجانی‌ها در سیاست‌های زشت آنها نمایان می‌شود. می‌خواهم دوباره بگویم و به آنها هشدار دهم که اگر از برنامه‌های خود دست نکشند، با عواقب بسیار جدی مواجه خواهند شد".

علی‌‌اف در ادامه از شکست تلخ ارتش تا دندان مسلح جمهوری آذریایجان در برابر نیروهای ارمنستان در نقطه مرزی "تووز" به عنوان "درسی برای  ارمنی ‌ها" یاد کرد؟!! و افزود: "آنها در حال آماده شدن برای یک جنگ جدید هستند. آنها نیروهای خود را نزدیک خط مرزی متمرکز می‌کنند. ما همه چیز را می‌بینیم و مراقب اوضاع هستیم. البته، ما از خود دفاع خواهیم کرد. همانطور که در "تووز" از خود دفاع کردیم، در جاهای دیگر نیز از خود دفاع خواهیم کرد. حوادث تووز درس دیگری برای آنها بود. اگر آنها می‌خواهند درس جدیدی بیاموزند، ما آماده هستیم".

 

وی در پایان بر ادعای ارضی خود بر ارمنستان تاکید ورزیده و ضمن دروغگویی آشکار گفت: "ارمنستان بر سرزمین های تاریخی آذربایجان شکل گرفته است".


telegram.me/araxnews      


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0