صفحه اصلی | جمهوری آذربايجان | اصلی‌ترین عنوان مقالات رسانه‌های باکو؛ "المار ممدیاروف" هنوز در خانه است

اصلی‌ترین عنوان مقالات رسانه‌های باکو؛ "المار ممدیاروف" هنوز در خانه است

برحسب
اصلی‌ترین عنوان مقالات رسانه‌های باکو؛ "المار ممدیاروف" هنوز در خانه است

"المار ممدیاروف" که تا چند روز پیش ریاست وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان را بر عهده ‌داشت، پس از عزل از این سمت گفتگوی را با یكی از خبرگزاری‌های باکو داشته است.

وی در این مصاحبه گفته است: "مقام برای افراد ابدی نیست. چنان که من الان احساس بدی ندارم. من کار کرده‌ام، مدت طولانی خدمت کرده‌ام".

ممدیاروف با اشاره به این که تنها دو روز است از ریاست وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان برکنار شده، در مورد اقدامات آتی خود، اظهار داشت: "من در خانه نشسته‌ام. و فعلاً هیچ تصمیمی برای آینده ندارم. قول می‌دهم به محض اینکه تصمیمی در این باره بگیرم، آن را با شما به اشتراک خواهم گذاشت".

وزیر پیشین در پاسخ به این پرسش كه "آیا قصد دارد در آذربایجان بماند یا به فرزندانش كه در  آمریكا اقامت دارند، بپیوندد؟ گفت: "چنان که گفتم هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. اگر خواستم اقدامی بکنم، شما نیز مطلع خواهید شد".

 

ممدیاروف همچنین در پاسخ به سؤالی كه نظرش را در مورد "جیحون بایراموف"، وزیر امور خارجه تازه منصوب شده و سوابق کاری‌اش جویا می‌شد، به ویژه که به قول بسیاری از آگاهان هیچ تجربه‌ای در حوزه دیپلماتیک ندارد، گفت: "برای بایراموف آرزوی موفقیت دارم. او فرد تحصیل کرده‌ای است. ما همدیگر را می‌شناسیم. اما در مورد بخش دوم سؤالتان باید بگویم، این را نباید از من پرسید. بلکه بهتر است از خود ایشان در این مورد پرس‌وجو کنید".


telegram.me/araxnews

  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0