صفحه اصلی | ارمنستان | یک کشور نمی تواند به یک کشور مستقل دیگر، وضعیت، اعطاء نماید

یک کشور نمی تواند به یک کشور مستقل دیگر، وضعیت، اعطاء نماید

برحسب
یک کشور نمی تواند به یک کشور مستقل دیگر، وضعیت، اعطاء نماید

"ادوارت شارمازانوف"، معاون رییس مجلس ارمنستان، این مطلب را در پاسخ به اظهارات اخیر "علی حسن اف"، مشاور رییس جمهور جمهوری آذربایجان، مبنی بر "آمادگی جمهوری آذربایجان، برای اعطاء خود مختاری گسترده به قره باغ" (!)، اعلام نموده است. "شارمازانوف"، همچنین، یادآور گردیده است که جمهوری قره باغ، عملا، یک کشور مستقل است و قره باغ و جمهوری آذربایجان، بر اساس اصول قانونی یکسان، از اتحاد شوروی، جدا شده اند. وی افزوده است که حق تعیین سرنوشت، از سوی گروه بین المللی میانجی حل مناقشه مربوط به قره باغ، پذیرفته شده است و این حق، در اعلامیه ماه دسامبر سال 2017 میلادی سازمان پیمان امنیت جمعی و اعلامیه ای که در 24 نوامبر سال 2017 پس از اجلاس سران "مشارکت شرقی" اتحادیه اروپا، تصویب گردیده است، مطرح شده است. "شارمازانوف"، یادآور گردیده است که رییس جمهور ارمنستان، اعلام نموده است که آرتساخ نمی تواند با هیچ وضعیتی، بخشی از جمهوری آذربایجان باشد و ضمانت های امنیت مردم آرتساخ، بسیار مهم می باشند.

از سوی دیگر، "داویت بابایان"، سخنگوی رییس جمهور جمهوری آرتساخ (قره باغ)، در پاسخ به اظهارات فوق الذکر "حسن اف"، اظهار داشته است که در جمهوری آذربایجان، در یک مورد، اعلام می کنند که آماده اعطاء خود مختاری گسترده به آرتساخ هستند و در مورد دیگر، می گویند که ارامنه، تازه وارد هستند و حق زندگی در آرتساخ را ندارند و "یروان" ("ایروان"، پایتخت ارمنستان) نیز متعلق به جمهوری آذربایجان است! وی، همچنین، یادآور شده است که اخیرا، درجه نظامی "رامیل صفر اف"، افسر ارتش جمهوری آذربایجان که یک افسر ارتش ارمنستان را به هنگام خواب، با تبر، به شهادت رسانده بود، ارتقاء داده شد و این مطلب، (در جمهوری آذربایجان) به صورت آشکار، اعلام گردید تا نشان داده شود که سیاست نژاد پرستانه (ضد ارمنی) ادامه خواهد یافت.

Subscribe to comments feed نظرات (2 نوشته شد)

avatar
LesaYxg 18/03/2018 22:00:22
Hey all! Lately I have been dealing with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.cringletie.com/home/tmp/clonazepam-dosage-for-dogs>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.
avatar
Normanles 5 hours 55 minutes ago
A assay published in the wallpaper Portliness Reviews gel up that leco.amare.amsterdam people also guard over in the interest to overestimate how heterogeneous calories they turn when they workout. As a arrive to pass, participants typically overcompensated quest of the help of their omin.amare.amsterdam workouts to eating more calories than they burned.
مجموعه نتایج: 2 | نمایش: 1 - 2

نظر خود را بنویسید

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha
  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0