صفحه اصلی | ارمنستان | پاشینیان: اگر با همین روند به پیش برویم مجبور به اعمال مجدد محدودیت‌ها خواهیم بود

پاشینیان: اگر با همین روند به پیش برویم مجبور به اعمال مجدد محدودیت‌ها خواهیم بود

برحسب
پاشینیان: اگر با همین روند به پیش برویم مجبور به اعمال مجدد محدودیت‌ها خواهیم بود

ساعاتی پیش "نیکول پاشینیان"، نخست وزیر ارمنستان در یک پیام تصویری که بر روی صفحه فیسبوک خود بارگذاری کرده است در مورد قوانین همه‌گیری توضیحاتی ارائه نمود.

پاشینیان در پیام خود با اشاره به این که ویروس کرونا حداقل یک سال با ما خواهد بود، می‌گوید: "ما باید با زندگی در کنار ویروس کرونا عادت کنیم. اما این بدان معنا نیست که احتیاط را کنار گذاشته و ضمن ابتلای به ویروس دیگران را نیز مبتلا کرده و بحران‌آفرینی کنیم. اگر روند به همین شکل ادامه یابد ما مجبور خواهیم بود محدودیت ها را مجدداً برقرار نماییم. هدف از چنین اقدامی نیز آن است که در وضعیتی قرار نگیریم که احیاناً شهروندی که نیاز به کمک پزشکی دارد از دست یافتن بدان عاجر بماند. اما همه ما تنها در صورتی می‌توانیم از این اوضاع رهایی یابیم که تک تک آحاد جامعه برخوردی مسئولانه با موضوع داشته باشند. لذا توصیه می‌کنم کلیه قوانین همه‌گیری را با جدیت رعایت کنید".

 

یادآور می‌گردد؛ طبق آخرین اخبار تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ارمنستان طی 24 ساعت گذشته 180 نفر افزوده شده و به 3718 نفر رسیده است. تعداد 1500 نفر بهبود یافته و هم اینک 2149 نفر تحت درمان قرار دارند. 48 نفر نیز در اثر این بیماری جان باخته‌اند. از ابتدای شیوع این بیماری تا به امروز 34766 نفر مورد آزمایش تشخیص کوید‌19 قرار گرفته‌اند.


telegram.me/araxnews

 

 

  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

Tagged as:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0